» аliexpress россия «істотно знизив вартість доставки посилок вагою від 30 кг

25

Маркетплейс» aliexpress россия ” оголосив про новий єдиний тариф на доставку великогабаритних товарів. Тепер російські продавці і покупці aliexpress зможуть економити на доставці меблів, холодильників, пральних машин та інших товарів, чия вага перевищує 30 кг або сума вимірювань яких більше, ніж 180 см.

Раніше фіксовані тарифи на доставку від aliexpress не поширювалися на великогабаритні товари-вартість їх доставки залежала від умов логістичних компаній, з якими співпрацюють продавці. Наприклад, доставка холодильника в якутію могла обійтися великому ритейлеру в 10 000 рублів, а зараз він заплатить 1100-1639 рублів (в залежності від пакету логічних послуг, якими користується продавець aliexpress). При цьому вартість часто перекладалася на покупця.

” для доставки по москві ще можна знайти логістику за цінами, порівнянними з нашим тарифом, але доставка в інші регіони обходилася продавцям дорожче в 5-10 разів. Перехід на наші фіксовані тарифи дає селерам можливість не тільки економити, але і більше заробляти: вартість доставки для покупця теж знижується, а це завжди добре позначається на конверсії в покупку», — коментує директор з логістики «aliexpress росія» григорій орлов.

Після переходу продавців на фіксовані тарифи вартість доставки для покупця буде залежати тільки від ваги товару і регіону доставки. Наприклад, доставка товару вагою до 90 кг по московській області або татарстану буде безкоштовною, а по хабаровському краю, сахаліну або іншому окремому регіону — 1499 рублів. З огляду на особливості великогабаритних товарів, їх не можна буде отримати в пвз або на пошті — всі замовлення доставляються до дверей.