Acer predator xb323qunv: геймерський монітор з розгоном до 170 гц

18

Компанія acer представила новий ігровий монітор predator xb323qunv. Крім підтримки hdr і технології адаптивної синхронізації, модель пропонує геймерам високу частоту оновлення матриці при мінімальному часу відгуку.

Роздільна здатність 31,5-дюймового монітора становить 2560х1440 пікселів, при цьому його матриця має охоплення 90% колірного простору dci-p3 і заявлену точність передачі кольору delta e<1. Максимальна частота оновлення дисплея новинки в режимі розгону становить 170 гц при часі відгуку 0,5 мілісекунди. У новинки є кілька сенсорів, що спрощують налаштування яскравості і колірної температури в залежності від навколишніх умов.

В комплект predator xb323qunv входить регульована стійка з кліпсою для укладання кабелів. Крім того, в монітор вбудована акустична система, представлена парою 2-ватних динаміків. Для підключення до джерела сигналу передбачені два порти hdmi і один displayport. Крім того, на корпусі монітора є чотири роз’єми usb 3.0, а також 3,5-мм гніздо для навушників.

Для захисту зору користувача виробник застосував набір технологій acer visioncare 4.0. До його складу входять рішення flicker-less, що зменшує мерехтіння монітора, bluelightshield pro для зниження випромінювання в синьому спектрі, а також low-dimming для зменшення яскравості у вечірній час. Додатково на екран пристрою нанесено покриття антивідблиску acer comfyview.

Вартість predator xb323qunv в росії становить 69 990 рублів.