10 порад для розкрутки аккаунта в Instagram

430

Ви вже використовуєте Instagram, але у вас є всього кілька передплатників? Ви рідко отримуєте лайки і коментарі до своїх фотографій?

Якщо це так, дані поради повинні допомогти збільшити вашу аудиторію в Instagram.

Публікуйте тільки кращі фотографії

Погляньте на людей, на яких підписані в Instagram. – Якщо вони не є вашими друзями, знайомими або знаменитостями, то, ймовірно, ви підписались на них, тому що любите їх фотографії. Тому поставте себе на місце своїх передплатників і діліться з ними красивими публікаціями.


Фотографія Поставте себе на місце своїх передплатників – що їм більше подобається?

Коли люди заходять в свій аккаунт, ви хочете, щоб вони були вражені вашими навичками зйомки фотографій на смартфон? Це відбудеться, тільки якщо ви опублікуєте саме свої кращі знімки в загальнодоступному профілі.

Однак це не означає, що ви повинні припинити розміщувати всі імпровізовані селфи і менш відфільтровані фотографії. Instagram має нову функцію, яка дозволяє поділитися деякими з ваших постів тільки зі списком “близьких друзів”, який, як правило, складається з приятелів і членів сім’ї.

Ви можете керувати списком, клацнувши на значок зірки у верхній частині профілю при вході в систему.

Коли ви публікуєте знімок у своєму списку близьких друзів, він не з’являється в вашому публічному профілі, тому вам не потрібно турбуватися про те, що він зіпсує загальну картину вашого портфоліо в Instagram.

Виберіть свою нішу

Якщо ви багато подорожуєте, то вам захочеться сподобатися іншим мандрівникам. Якщо ви гурман, ви хочете, щоб інші гурмани і кулінари оцінили знімки.

Придумайте для себя портрет
Фотографія Придумайте для себе портрет “ідеального передплатника” і працюйте на нього

Переконайтеся, що кожна завантажена вами фотографія буде цікава вашій “ідеального передплатнику”. І, перш ніж виставляти новий пост, подумайте про цільової аудиторії, для якої він буде затребуваний.

Будьте естетом

Следуйте своему выбранному стилю
Фотографія Дотримуйтесь своєму обраному стилю

Люди також підписуються на чий-небудь Instagram з причини того, що їм подобається естетика конкретного облікового запису. Їм до душі стиль завантажуваних фотографій. Ви не зможете користуватися цим методом, якщо постійно експериментуєте зі своїми фільтрами, змінюєте колір між чорним і білим або граєте з різними стилями з дня у день.

Отже, витратьте деякий час на виявлення власного стилю. Він дійсно допоможе залучити нових передплатників.

Використовуйте хештегі з розумом

Самые популярные хештеги рекомендуется использовать с осторожностью
Фотографія найпопулярніші хештегі рекомендується використовувати рідше або відмовитися від них взагалі

Використання хэштегов – це один з основних способів привернути більше передплатників. Instagram обмежив кількість хэштегов, які можна використовувати в одному пості, до 30. І хоча є деякі суперечки про те, скільки хэштегов слід насправді використовувати, немає правильної відповіді на це питання. Використання всіх 30 не має жодних негативних наслідків, тому вирішуйте самі.

Коли справа доходить до вибору, які хештегі використовувати, уникайте супер-популярних, таких як #love або #instagood. Вони надто широкі, щоб бути корисними.

Замість цього застосовуйте хештегі у відповідності з вашими інтересами. Однак, не потрапляйте в пастку ліні, використовуючи одні і ті ж весь час. Налаштуйте хештегі у відповідності з тематикою ваших фотографій, і ви охопіть набагато більшу аудиторію людей.

Не публікуйте пости занадто часто

Следите за тем, чтобы не надоедать подписчикам!
Фотографія Слідкуйте за тим, щоб не набридати передплатникам!

Намагайтеся не набридати передплатникам і публікуйте фото в розумних кількостях. Не варто розміщувати більше чотирьох фото або відео протягом 24 годин.

І не забувайте: разграничивайте схожі фото! Не завантажуйте все відразу. Ви можете зберегти готові до публікації фотографії у вигляді чернеток в Instagram (у додатку на Android і IOS).

Крім того, можна використовувати спеціальні програми, наприклад Later або Buffer, щоб запланувати пости заздалегідь.

Взаємодія з спільнота

Проводите больше времени со своей аудиторией
Фотографія Проводьте більше часу зі своєю аудиторією

Пам’ятайте, Instagram – це соціальна мережа, а не просто платформа для публікацій. Таким чином, щоб дійсно досягти успіху, вам потрібно влитися у своє співтовариство.

Відповідайте на коментарі, які ви отримуєте до своїх публікацій, відзначайте людей і місця, які знаходяться на ваших фотографіях або мають до них відношення. Натомість люди отримають повідомлення про це.

Частіше використовуйте історії Instagram

Stories - это важный и полезный инструмент в Instagram
Фотографія Stories – це важливий і корисний інструмент в Instagram

Історії Instagram швидко стали ключовою частиною платформи і є відмінним способом підвищення популярності та залучення в співтовариство. Також слід зазначити, що Stories – це ідеальний спосіб поділитися більш динамічним, реалістичним контентом (як відео, так і зображеннями), який може запропонувати “закулісний” погляд на те, чим ви ділитеся у своєму основному профілі.

Додатковою перевагою є те, що окремі історії можуть містити посилання на ваш особистий сайт. Таким чином, це ефективний спосіб спонукати передплатників в Instagram приєднатися до вас і в іншому місці, ще більш збільшуючи вашу популярність.

Публікуйте кілька зображень одночасно

В Instagram посты с несколькими фотографиями пользуются большей популярностью
Фотографія В Instagram пости з кількома фотографіями користуються більшою популярністю

Якщо під час зйомки були зняті різні фотографії, їх можна розмістити як єдину публікацію з декількома зображеннями, а не як безліч окремих публікацій. Пости з декількома зображеннями можуть містити до 10 фото (з одним підписом). Користувачі можуть перегортати їх зліва направо, перш ніж продовжити прокручування стрічки.

Перевага даної опції полягає в тому, що ви можете розповісти більш повну історію в одному пості. Це може бути показ “закулісних” особливостей основного зображення або розгляд об’єкта або місця під різними кутами огляду.

Все це набагато краще, ніж дублювання в вашому профілі великої кількості знімків, які виглядають дуже схожими або однотипними.

Будьте більш сміливими й активними

Якщо ви дійсно хочете отримати більше передплатників в Instagram, не бійтеся діяти ініціативно. – Задавайте питання в заголовках до фото. Запитайте у людей, що вони думають про конкретному предметі, як ставляться до даної ситуації і т. д. Не бійтеся почати розмову, просіть рекомендації. Даний метод працює для отримання більшого взаємодії в різних блогах, а також для взаємодій в Facebook і Twitter, а ще відмінно працює як в Instagram.

Виведіть обробку фото на новий рівень

Хороший способ выделиться из толпы - делать дополнительную обработку ваших фотографий
Фотографія Хороший спосіб підняти якість запису – робити додаткову обробку ваших фотографій

Якщо ви хочете виділитися більшою мірою, є ще один відмінний спосіб зробити це – редагувати свої фотографії за допомогою окремого додатка для обробки. Функції редагування Instagram могли бути вражаючими раніше, коли сервіс тільки набирав популярність. Проте, зараз є більш професійні програми з великою кількістю фільтрів і ефектів.

Ознайомитися зі списком даних програм ви можете в Play Market та App Store для Android і IOS відповідно. Вибирайте тільки ті програми для обробки фото, рейтинг яких вище чотирьох.

Станьте майстром Instagram!

Реалізувавши деякі або всі перераховані тут поради, ви не тільки створите набагато більш привабливий профіль, але і станете частиною реального співтовариства в Instagram.

В современных условиях Instagram с большой аудиторией - это результат большой, упорной работы и творческого подхода
Фотографія Instagram з великою аудиторією – це результат наполегливої роботи і творчого підходу

Слідкуйте за розвитком ситуації і побачите, що кількість ваших передплатників, популярність і охоплення цільової аудиторії в Instagram збільшуються.

Джерело: http://superfly.org.ua/